Návrh a příprava webových stránek

Příprava a ujasnění si několika klíčových bodů je klíčem k úspěšnému a efektivnímu procesu tvorby vašeho webu. Zde najdete několik tipů, jak se připravit a co očekávat.

1 Definujte cíle

Před vytvořením webové stránky je nezbytné definovat si cíle, které chcete pomocí ní dosáhnout. Zvažte, zda je vaším cílem získat nové zákazníky, propagovat produkty nebo služby, poskytovat informace nebo něco jiného. Jasně stanovené cíle vám pomohou lépe orientovat se při návrhu a tvorbě obsahu.

Definice cílů

2 Zvažte obsah

Obsah hraje klíčovou roli při přitažení a udržení pozornosti návštěvníků na vašem webu. Zvažte, jaký obsah bude nejrelevantnější pro vaše publikum a vaše cíle.

Typy Obsahu

3 Zvolte správnou platformu

Při výběru platformy pro tvorbu vašeho webu zvažte vaše potřeby a požadavky. Nejčastěji používané platformy jsou WordPress a vlastní kód.

WordPress vs. Vlastní kód

4 Struktura stránek

Rozhodněte se, jaká struktura stránek bude nejvhodnější pro váš web. Můžete zvolit tradiční vícestránkový web nebo moderní jednostránkový web (one page).

Typy struktur

5 Statické vs. Dynamické sekce

Rozlišujte mezi statickými a dynamickými sekcemi vašeho webu. Statické sekce mají pevný obsah, zatímco dynamické se mohou měnit podle uživatelských akcí.

Statické vs. Dynamické

6 Příprava Obsahu

Připravte si obsah vašeho webu včetně textů, obrázků a videí. Pokud potřebujete pomoc s tvorbou obsahu, můžeme vám nabídnout profesionální služby.

Texty

Obrázky a grafika

7 Další Kroky

Pokud máte s přípravou webu problémy, kontaktujte nás a rádi vám pomůžeme. Jsme tu, abychom vám poskytli odborné poradenství a pomohli vám dosáhnout vašich cílů.

Pro konkrétní představu o ceně můžete využít naší kalkulačku, kde zjistíte, že tvorba webu nemusí být drahá záležitost.